A+ A A-

SACRUM ET MUSICA 2019

24 sierpnia 2019 r. (sobota)
ŁOMŻA, godz. 19:00
– Katedra Łomżyńska pw. Św. Michała Archanioła, ul. Dworna 25

FILHARMONIA KAMERALNA IM. W. LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
ANNA JEREMUS-LEWANDOWSKA – sopran
IWONA WALL – mezzosopran
KRZYSZTOF ZIMNY – tenor
PIOTR KOWALCZYK – baryton
W programie m.in.: F. Schubert, S. Moniuszko, G. Bizet, A. Dworzak, G. Gershwin

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2019

25 sierpnia 2019 r. (niedziela)
PISZ, godz. 12:30
– Kościół pw. Matki Miłosierdzia Ostrobramskiej, ul. M. Wołodyjowskiego 2

FILHARMONIA KAMERALNA IM. W. LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
IWONA WALL – mezzosopran
KRZYSZTOF ZIMNY – tenor
W programie m.in.: G. Donizetti, S. Moniuszko, G. Bizet, A. Dworzak

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2019

25 sierpnia 2019 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 18:00
– Kościół Zakonny pw. Trójcy Przenajświętszej (Siostry Benedyktynki), ul. Dworna 32

KWARTET WIOLONCZELOWY "CELLISSIMO":
URSZULA MARCINIEC-MAZUR, ALDONA MARKOWICZ
KATARZYNA TREPIAK, RADOSŁAW GRUBA
W programie: przeboje muzyki klasycznej, operetkowej i jazzowej

WSTĘP WOLNY

25 sierpnia 2019 r. (niedziela), godz. 19:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski w Giżycku, pl. Grunwaldzki 3

FILHARMONIA KAMERALNA IM. W. LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JAN MIŁOSZ ZARZYCKI – dyrygent
IWONA WALL – mezzosopran
KRZYSZTOF ZIMNY – tenor
W programie m.in.: G. Donizetti, S. Moniuszko, G. Bizet, A. Dworzak

SACRUM ET MUSICA 2019

1 września 2019 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 13:00
– Katedra Łomżyńska pw. Św. Michała Archanioła, ul. Dworna 25
OSTROŁĘKA, godz. 18:00 – Ostrołęckie Centrum Kultury, ul. Inwalidów Wojennych 23

CAPELLA BYDGOSTIENSIS
JON FYLLING (NORWEGIA) – dyrygent
WALDEMAR KOŚMIEJA – skrzypce
W programie: A. Vivaldi, W.A. Mozart, E. Elgar

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2019

8 września 2019 r. (niedziela)
PIĄTNICA, godz. 12:15 – Kościół pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Stawiskowska 10

ANNA JEREMUS-LEWANDOWSKA – sopran
MARTA KSIĄŻEK – sopran koloraturowy
MAŁGORZATA KUSTOSIK – mezzosopran
JAROSŁAW DOMAGAŁA – fortepian

KWARTET SMYCZKOWY FILHARMONII KAMERALNEJ IM. W. LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY:
PIOTR SAWICKI – I skrzypce, AGNIESZKA SOBOLEWSKA – II skrzypce
ADRIAN STANCIU – altówka, IGA MARTA LUDKIEWICZ – wiolonczela

W programie: najpiękniejsze arie i pieśni S. Moniuszki

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2019

8 września 2019 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 19:00 – Kościół pw. Św. Brunona z Kwerfurtu MB, ul. Wojska Polskiego 135

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS (LITWA)
SERGEJ KRYLOV (LITWA) – koncertmistrz, dyrektor artystyczny
PIJUS PAŠKEVIČIUS (LITWA) – obój, obój d'amore
W programie m.in.: J.S. Bach, W.A. Mozart

WSTĘP WOLNY

ARTYSTYCZNEGO 2019/2020

12 września 2019 r. (czwartek), godz. 18:30
Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży, ul. Sadowa 12A

FILHARMONIA KAMERALNA IM. W. LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
CZESŁAW GRABOWSKI – dyrygent
PIOTR PŁAWNER – skrzypce

W programie: J.S. Bach, W.A. Mozart, H. Wieniawski, P. Czajkowski

Koncert w ramach SENIORADY 2019
PROMOCJA - Seniorzy bilety w cenie 3 zł

Ceny biletów od 3 zł do 18 zł

SACRUM ET MUSICA 2019

15 września 2019 r. (niedziela)
MAŁY PŁOCK, godz. 12:00 – Kościół p.w. Znalezienia Krzyża Świętego, Ks. Tadeusza Ciborowskiego 15 A

MARIUSZ MONCZAK – skrzypce
ROBERT KULESZA – organy
W programie m.in.: J.S. Bach, F. Mendelssohn, Ch. Gounod

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2019

15 września 2019 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 13:00 – Katedra Łomżyńska pw. Św. Michała Archanioła, ul. Dworna 25
GRAJEWO, godz. 18:00 – Kościół pw. Św. Jana Pawła II, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 34

ŁUKASZ DŁUGOSZ – flet
ROMAN PERUCKI – organy
W programie m.in.: J.S. Bach, A. Vivaldi, J. Bielecki

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2019

21 września 2019 r. (sobota)
ŁOMŻA, godz. 18:30 – Kościół pw. Krzyża Świętego, ul. Zawadzka 55

POLSKA ORKIESTRA SINFONIA IUVENTUS IM. JERZEGO SEMKOWA
WOJCIECH RAJSKI – dyrygent
ROMAN WIDASZEK – klarnet
W programie m.in.: M. Górecki – Koncert na klarnet i orkiestrę, A. Dvorak - IX Symfonia e-moll op. 95 "Z Nowego świata"

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2019

22 września 2019 r. (niedziela)
ZAMBRÓW, godz. 13:00
– Kościół pw. Ducha Świętego, ul. Papieża Jana Pawła II 1A
OSTRÓW MAZOWIECKA, godz. 19:00 – Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. 3 Maja 3

FILHARMONIA KAMERALNA IM. W. LUTOSŁAWSKIEGO W ŁOMŻY
JUAN GARCIA RODRIGUEZ (HISZPANIA) – dyrygent
KACPER DĄBROWSKI – flet
WITOLD MATULKA – tenor
W programie m.in.: J.S. Bach, A. Vivaldi, F. Schubert N. Paganini

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2019

22 września 2019 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 19:00
– Kościół pw. Miłosierdzia Bożego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 11

BRZESKA ORKIESTRA KAMERALNA (BIAŁORUŚ)
WIACZESŁAW PRILEPIN (BIAŁORUŚ) – dyrygent
YULIYA LEBEDENKO (BIAŁORUŚ) – skrzypce
W programie m.in.: J. Brahms, P. Czajkowski, C. Saint-Saens, G. Bizet

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2019

29 września 2019 r. (niedziela)
ŚNIADOWO, godz. 9:00 – Kościół pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Rynek 7
DĄBRÓWKA KOŚCIELNA, godz. 13:00 – Kościół pw. Św. Anny

ANNA KINGA OSIOR – sopran
KWARTET ALLA BREVE:
JAN ZUGAJ – skrzypce, KATARZYNA JANAS–DZIEWA – skrzypce
EWA BARCZYK – wiolonczela, MIKALAI MILESHKA – fortepian
W programie: A. Vivaldi, G.F. Haendel, W.A. Mozart, S. Moniuszko

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2019

29 września 2019 r. (niedziela)
KUPISKI, godz. 12:00 – Kościół pw. Św. Jadwigi Śląskiej

POLSKI KWARTET SOLISTÓW:
JAN STANIENDA – skrzypce, BARTOSZ BOBER – skrzypce
LIDIA GRZANKA-URBANIAK – wiolonczela, LESZEK SOKOŁOWSKI – kontrabas
W programie: G. Rossini

WSTĘP WOLNY

SACRUM ET MUSICA 2019

29 września 2019 r. (niedziela)
ŁOMŻA, godz. 13:00 – Kościół pw. Św. Andrzeja Boboli, ul. Wąska 93

SOLIŚCI I ZESPOŁY KAMERALNE PSM I i II STOPNIA W ŁOMŻY
W programie: muzyka kompozytorów różnych epok

WSTĘP WOLNY

 
Filharmonia Kameralna
im. Witolda Lutosławskiego w Łomży
ul. Nowa 2
18-400 Łomża

Instytucja kultury Miasta Łomża
współprowadzona przez
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego

Login

Rejestracja

User Registration
or Anuluj