Karnet - abonament koncertowy

Szanowni Państwo, Drodzy Melomani!

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów - abonamentów koncertowych, które obejmą koncerty od 2 lutego do 15 czerwca 2023 roku.

1. Karnet normalny - 170 zł

2. Karnet ulgowy - 140 zł - przysługuje za okazaniem odpowiedniego dokumentu:
- emerytom, rencistom,
- rodzicom lub opiekunom dziecka,
- osobom  dorosłym posiadającym Kartę Dużej Rodziny,
- posiadaczom odznaki "Zasłużony działacz kultury",
- osobom niepełnosprawnym, które nie wymagają wsparcia opiekuna
oraz
- nauczycielom szkół muzycznych, grupom zorganizowanym powyżej 15 osób i opiekunom osób niepełnosprawnych

3. Karnet specjalny - 70 zł - przysługuje, za okazaniem odpowiedniego dokumentu:
- uczniom i studentom do 25 roku życia, dzieciom posiadającym Karty Dużej Rodziny i innym grupom na podstanie zarządzenia Dyrektora FKWL
Dokument upoważniający do zakupu karnetu zniżkowego należy okazywać przed wejściem na koncert.

Karnety - abonamenty koncertowe można kupować do 2 lutego 2023 roku włącznie w biurze Filharmonii, w kasie biletowej FKWL na godzinę przed koncertem 2 lutego 2023 oraz pod linkiem:

Wsparcie ze środków
Funduszu Przeciwdziałania COVID-19